Wtorek, 25 czerwca 2019 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Burmistrz Jacek Wiśniowski wybiera się z wizytą do ministerstwa

2018-06-06 17:00:49 (ost. akt: 2018-06-06 17:34:31)
Spotkanie w urzędzie miasta 4 czerwca 2018 r.

Spotkanie w urzędzie miasta 4 czerwca 2018 r.

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski wybiera 12 czerwca się z wizytą do Ministerstwa Zdrowia. Tematem spotkania będzie oczywiście projekt "Lidzbark Warmiński bez wad postawy".

W poniedziałek 4 czerwca w urzędzie miejskim burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski spotkał się z członkami zespołu do spraw realizacji projektu: Grażyną Rysik-Rakowską, Wojciechem Korzeniewskim, Andrzejem Dryzelenko oraz Ewą Lubińską.

Na spotkaniu był również koordynator projektu Piotr Szutowicz.

Tematem spotkania była pozytywna, choć nie pozbawiona uwag, dla lidzbarskiego programu "Lidzbark Warmiński bez wad postawy" opinia Prezesa Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.

Burmistrz poinformował również zebranych o planowanej na 12 czerwca br. wizycie w Ministerstwie Zdrowia.

W podróży do Warszawy będą mu towarzyszyli koordynator projektu Piotr Szutowicz oraz członkini zespołu do spraw realizacji projektu Grażyna Rysik-Rakowska.

Tematem rozmów w ministerstwie będzie przedstawienie kolejnych etapów wdrażania projektu oraz możliwość wsparcia merytorycznego lub też finansowego naszego programu przez Ministerstwo Zdrowia.

W tej chwili zbierane są też już zgody rodziców na udział dzieci w zajęciach korekcyjnych w ramach programu "Lidzbark Warmiński bez wad postawy".

Deklaracje będą zbierane w poszczególnych placówkach oświatowych, czyli szkołach i przedszkolach Lidzbarka Warmińskiego.

Powstają też listy nauczycieli, którzy będą od września prowadzili zajęcia korekcyjne.

Warto przypomnieć, że dzieci już uczestniczą regularnie w nauce pływania oraz ćwiczeniach korekcyjnych na basenie Term Warmińskich.
lub
Polub nas na Facebooku:

Zespół do spraw realizacji projektu

Zespół do spraw realizacji projektu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB