Piątek, 15 listopada 2019 Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Podsumują pierwszy etap projektu "Lidzbark Warmiński bez wad postawy"

2017-12-13 16:23:56 (ost. akt: 2017-12-13 16:48:35)
fot. 02 — Oranżeria została wyróżniona w plebiscycie Fasada Roku 2015

fot. 02 — Oranżeria została wyróżniona w plebiscycie Fasada Roku 2015

Autor zdjęcia: materiały UM

Już w najbliższy piątek 15 grudnia odbędzie się spotkanie podsumowujące pierwszy etap realizacji projektu "Lidzbark Warmiński bez wad postawy". Spotkanie zaplanowano w Oranżerii Kultury. Początek o godzinie 15:00.

Na podsumowaniu, poza realizatorem tej profilaktycznej akcji burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego Jackiem Wiśniowskim będą też członkowie zespołu do spraw realizacji: Tomasz Naumczyk, Katarzyna Radulewicz, Andrzej Dryzelenko, Wojciech Korzeniewski, Ewa Lubińska, Iwona Łagocka, Piotr Pasternak, Grażyna Rysik-Rakowska, Jaremi Sciepurko.

Przypomnijmy. Projekt "Lidzbark Warmiński bez wad postawy" jest realizowany od ubiegłego roku przez Gminę Miejską Lidzbark Warmiński.

To akcja profilaktyczna mająca na celu poprawienie postaw lidzbarskich dzieci — uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i przedszkolaków.

W projekcie użyte zostało urządzenie o nazwie kineod oraz podoskopu, którym fizjoterapeuci z przychodni lekarskiej „Medical” precyzyjnie zbadali i opisali wady kręgosłupa, klatki piersiowej oraz kończyn dolnych.

Wyniki tych badań otrzymali rodzice dzieci i młodzieży w postaci wydruków oraz na płytach CD z opisem badania ich dzieci. Badanie jest nieodpłatne, wykonane na koszt miasta.

— Na spotkaniu w piątek podsumujemy wyniki badań oraz przedstawimy założenia do realizacji dalszej części projektu — poinformował burmistrz Jacek Wiśniowski.

Wstęp na spotkanie jest otwarty.
Polub nas na Facebooku:

Zespół do spraw realizacji projektu

Zespół do spraw realizacji projektu

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dziad warmiński #2397506 | 217.99.*.* 13 gru 2017 21:54

    A gdzie relacja z otwarcia bulwaru nad Łyną ???

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz